Air Filter suitable For Toyota Hiace & Commuter WA5526 2/2019 2020 2022 2023 2024
SBP-WA5526
Rectangular panel filter, suitable for all models of Toyota Hiace and Hiace Commuter from 2/2019 to current, including GDH300R, GDH320R, GDH320R, GRH300R and GRH320R. Equivalent to Wesfil WA5526 Ryco A2011.
Height 60mm Length 270mm Width 245mm
| SKU | SBP-WA5526 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.004884000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Cabin Air Filter suitable for Toyota Kluger from 8/2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Now
$22.50
RRP $40.95
Cabin Air Filter suitable for Toyota Landcruiser Prado from 11/2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 20
Now
$22.50
RRP $40.95
Air Filter suitable For Toyota Hiace rectangular Type A1632 WA5076 2005 2006 2007 2008 2009 2010 201
Now
$17.95
RRP $53.95
Cabin Air Filter Carbon infused suitable For Toyota Camry 7/2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Now
$20.95
RRP $40.95
CABIN AIR FILTER CARBON INFUSED SUITABLE FOR TOYOTA HILUX MODELS 3/2005 2006 2007 2008 2009 2010 201
Now
$22.50
RRP $40.95
Diesel Fuel Filter suitable For Toyota Hiace WCF31 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Now
$17.95
RRP $38.95