Clutch Fork suitable For Toyota Hiace 2TR 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
SBP-OT0099
Petrol Clutch Fork suitable for all petrol Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including TRH201R, TRH221R and TRH223R with 2TR-FE engines.
Also suitable for Toyota Hilux TGN16 3/2005 TO 9/2015 with 2TRFE engine
OE 31204-35031
| SKU | SBP-OT0099 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.009360000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Clutch Master Cylinder suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2
Now
$59.95
RRP $381.95
Front Brake Caliper Anti Rattle Clip Right Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2
Now
$1.95
RRP $9.95
Front Brake Pads IKE Brand suitable For Toyota Hiace DB1772 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$21.95
RRP $68.50
Brake Rubber Pad Auto And Manual Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2
Now
$8.95
RRP $25.50
Brake Bleeder Screw suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Now
$1.95
RRP $9.95
Clutch Fork Pivot pin suitable For Toyota Hiace Petrol 2TR 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2
Now
$15.95
RRP $49.95
Front Brake Hose Right Hand suitable For Toyota Hiace & Commuter 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$4.95
RRP $49.95