Drive Belt Idler Pulley EP223 Suitable for Mitsubishi Pajero v6 6G74 DOHC,6G75 SOHC 1997-2013
SBP-EP223
Drive Belt Idler Pulley 7PK Ribbed EP223 Suitable for all MITSUBISHI PAJERO NM,NP,NS,NT & NW V6 Petrol Engines With 6G74 DOHC & 6G75 SOHC Engines From 1997-2013.
| SKU | SBP-EP223 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.085m |
| Shipping Height | 0.068m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000462400m3 |
| Unit Of Measure | ea |
More From This Category
Air Conditioner Tensioner Pulley EP013 Suitable For Toyota Hiace RZH101/103/106/111/113/125 9/1998-2
Now
$25.95
RRP $85.50
Drive Belt Petrol Suitable For Toyota Hiace 7PK2300 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 201
Now
$49.85
RRP $98.65
Engine Drive Belt And Idler Pulley Kit suitable For Toyota Hiace Diesel models 2/2019 2020 2021
Now
$99.95
RRP $251.95
Drive Belt And Idler Pulley Kit suitable For Toyota Prado Diesel From 08/2015 2016 2017 2018 2019 08
Now
$99.95
RRP $249.45
Drive Belt Tensioner Pulley EP233 suitable For Toyota Camry ASV50 2ARFE 2011-2017
Now
$32.95
RRP $139.45
Drive Belt Tensioner Pulley EP240 Suitable For Toyota Tarago GSR50 2GRFE V6 Petrol 02/2007 To Curren
Now
$44.95
RRP $139.95
Timing Belt kit Inc Hydraulic Tensioner Suitable For Diesel Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 20
Now
$120.95
RRP $349.95