Fan Cover Diesel Sub Radiator Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010
SBP-BP0212
Our sub radiator fan housing Suitable For all wide body Toyota Hiace and Hiace Commuter diesel buses from 2005 to 2010, including , KDH220R, KDH223R.
| SKU | SBP-BP0212 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Radiator Fan Motor Cowling Suitable For Diesel Toyota Hiace , Commuter And SLWB MODELS 2014 2015 201
Now
$59.95
RRP $325.00
Radiator Cooling Fan 5 Blade suitable For Diesel Toyota Hiace And Hiace Commuter Models From 2014 20
Now
$19.95
RRP $86.50
Dual Radiator Fan Assembly Inc Motors Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2
Now
$129.95
RRP $495.00
Top Radiator Hose Metal Coolant Pipe Suitable For Toyota Hiace Petrol OE 16577-75040 2005 2006 2007
Now
$99.95
RRP $165.85
Radiator Suitable For Toyota Hiace Diesel Auto Manual 01/ 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Now
$159.95
RRP $1,156.95
Dual Radiator Fan Assembly Inc Motors & Fans Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010
Now
$159.00
RRP $595.00
Coolant reservoir Radiator expansion tank Cap suitable For Various Toyota CV16110
Now
$10.95
RRP $40.65