Front Headlight Pair Left Hand Right Hand Chrome Trim suitable For Toyota Hiace 9/ 2009 2010 2011 2012 2013
SBP-BP0317
Our chrome head light surround Bezel PAIR suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2010 to 2013 including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
.
| SKU | SBP-BP0317 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.013200000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Rear Number Plate Light Assembly Chrome trim Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010
Now
$29.95
RRP $99.85
Front Headlight Left Hand Right Hand Chrome Trim Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009-
Now
$26.95
RRP $78.95
Door Handle Outer Cover Set Chrome Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$28.95
RRP $89.45
Front Fog Lamp Case Pair Left Right Chrome Suitable For Toyota Hiace Wide Body 2005 2006 2007 2008 2
Now
$26.94
RRP $89.95
Front Headlight Chrome Trim Pair suitable For Toyota Hiace Left Right 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Now
$42.95
RRP $96.95
Front Fog Lamp Case Pair Suitable For Toyota Hiace Left Right Chrome Narrow Body 2005 2006 2007 2008
Now
$23.95
RRP $89.95
Rear Led Brake Light Cover Chrome 2pcs Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$12.95
RRP $45.95
Others Also Bought
Front Headlight Left Hand Right Hand Chrome Trim Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009-
Now
$26.95
RRP $78.95