Coolant Bypass Pipe Metal wtih seal suitable For Toyota Hiace Petrol 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
SBP-OT0209
Metal Cooling System By pass Tube with seal is suitable for TRH201R, TRH221R and TRH223R Toyota Hiace and Hiace Commuter buses with the 2TR-FE engine from 2005 to 2018.OE# 16268-75130/16268-75131
| SKU | SBP-OT0209 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.004230000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Coolant Bypass Pipe Metal with seal suitable For Toyota Hilux Petrol 2tr 2005 2006 2007 2008 2009 20
Now
$21.95
RRP $210.00
Lower Radiator Hose Metal Coolant Pipe suitable For Toyota Hiace Petrol OE 16578-75011 2005 2006 200
Now
$99.95
RRP $169.25
Top Radiator Hose Metal Coolant Pipe OE 16577-30021 Suitable For Toyota Hiace Diesel models from 200
Now
$109.95
RRP $172.55
Radiator Suitable For Toyota Hiace Diesel Auto Manual 01/ 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Now
$159.95
RRP $1,156.95
Radiator Overflow Bottle Reservoir suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$38.95
RRP $135.45
Electric Radiator/Condensor Fan Motor OE 16363-75030 suitable For Toyota Hiace Heavy duty left or ri
Now
$49.95
RRP $295.85
Dual Radiator Fan Assembly Inc Motors Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2
Now
$129.95
RRP $495.00