REAR WHEEL BEARING ASSEMBLY LEFT HAND SIDE TO SUIT TOYOTA HIACE 2/2019 2020 2021 2022 2023 ON
SBP2125L
Rear wheel bearing assembly Left hand suitableToyota Hiace & Commuters from 2/2019 on.
Suits GDH300R, GDH320R, GDH322R with 2.8lt diesel engine.
GRH300R & GRH320R with 3.5lt petrol engine.
OE 42460-26010
| SKU | SBP2125L |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 3.1500kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.004080000m3 |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.170m |
More From This Category
Front Wheel Bearing Hub Locking Tool suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 20
Now
$16.95
RRP $106.45
Front Wheel Bearing Hub Assembly x2 For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 20
Now
$209.95
RRP $767.50
TRANSMISSION SHIFT CABLE BUSH TO SUIT VARIOUS MANUFACTURES
Now
$42.95
RRP $79.95
Rear Axle suitable For Toyota Hiace Wide Body Commuter SLWB 2005 2006 2007 2008 - 8/2009
Now
$69.95
RRP $399.89
Front Wheel Bearing 4642 Suitable For Toyota Camry 07/ 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Now
$19.95
RRP $136.45
Rear Transmission Mount suitable for Toyota Hiace models 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 201
Now
$19.95
RRP $132.95
Front Wheel Bearing Hub Assembly suitable For Toyota Hilux 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2
Now
$55.95
RRP $329.50