Rear Wheel Cylinder suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
SBP-OT0008
Rear brake hydraulic wheel cylinder suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to current, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0008 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.5200kg |
| Shipping Width | 0.085m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000425000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Clutch Master Cylinder suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2
Now
$59.95
RRP $381.95
Front Brake Caliper Anti Rattle Clip Right Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2
Now
$1.95
RRP $9.95
Front Brake Pads IKE Brand suitable For Toyota Hiace DB1772 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$21.95
RRP $68.50
Brake Rubber Pad Auto And Manual Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2
Now
$8.95
RRP $25.50
Clutch Fork suitable For Toyota Hiace 2TR 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 201
Now
$28.95
RRP $48.50
Brake Bleeder Screw suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Now
$1.95
RRP $9.95
Clutch Fork Pivot pin suitable For Toyota Hiace Petrol 2TR 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2
Now
$15.95
RRP $49.95