Sliding Door Lower Roller Bearing Bracket Hinge suitable for Toyota Hiace Left Hand 2005 2006 07 08 09 10 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 - 2/2019
SBP-OT0143HD
HEAVY DUTY Left hand Sliding Door Runner Lower suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses with manual operating slidiing door from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0143HD |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Rear Tail Gate Rubber Seal GENUINE QUALITY is suitable For Toyota Hiace High Roof 2005 06 07 08 09 1
Now
$139.95
RRP $238.00
Front Grill in Chrome Suitable For Toyota Hiace Low Roof Narrow Body LWB 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$149.95
RRP $395.85
Front Door Rubber Seal RIGHT HAND Suitable For Nissan Patrol Y60 1989-1997
Now
$59.95
RRP $118.80
Front Bumper Bracket Left & Right Hand suitable For Toyota Hiace 1/ 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$46.94
RRP $194.00
Front Door Rubber Seal RIGHT HAND GENUINE QUALITY is suitable For Toyota Hiace & Commuter 2005 to 2/
Now
$73.95
RRP $139.95
Front Bumper Bracket Left Hand Suitable For Toyota Hiace 2010 2011 2012 - 12/ 2013
Now
$22.95
RRP $223.85