Castor Rod Strut Bar Right Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
SBP-OT0155R
Right Hand Strut Bar suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0155R |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.520m |
| Shipping Cubic | 0.001664000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Front Sway Bar Link STB1622 Suitable For Toyota Camry 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$18.95
RRP $56.95
Power Steering Pump suitable For Toyota Prado Diesel 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 -
Now
$109.95
RRP $759.95
Front Sway Bar Link suitable For Toyota Hiace & Commuter From 12/1982 To 2/2005
Now
$18.95
RRP $96.45
OUTER TIE ROD END TE540L-1 SUITABLE FOR TOYOTA HIACE 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 19
Now
$16.95
RRP $40.95
Steering Knuckle Right suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2
Now
$49.95
RRP $289.00
Left Hand Lower Ball Joint suitable suitable For Toyota Camry 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$25.95
RRP $81.95
Front Upper Control Arm Ball Joint Left Hand Suitable For Toyota Hiace 8/ 1995 1996 1997 1998 1999 2
Now
$59.95
RRP $325.78
RIGHT HAND TIE ROD END TE3751R SUITABLE FOR TOYOTA TARAGO ACR30 FROM 06/2000 2003 2004 2005 02/2006
Now
$24.95
RRP $61.95