Left Hand Rear Tail Light For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
SBP-BP0304L
Left hand rear tail light assembley facelift upgrade, tail lamps are supplied with brake/tail light bulb and holder,indicator bulb and holder,reverse light bulb and holder including wiring and connector to plug straight into existing plug suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005- 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines..
| SKU | SBP-BP0304L |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.5400kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.530m |
| Shipping Cubic | 0.013568000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Right Hand Front Bumper Bracket Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 - 12/2010
Now
$21.95
RRP $225.00
Sliding Door Lock Mech Right Hand Side suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$43.95
RRP $145.95
Sliding Door Rubber Seal Premium GENUINE Quality suitable For Toyota Hiace Low Roof 2005 to 2019
Now
$129.95
RRP $235.00
Rear Tail Gate Strut Suitable For Toyota Hiace Low Roof Right 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 201
Now
$22.95
RRP $59.95
Front Grill Suitable For Toyota Hiace Low Roof Narrow Body LWB Silver 9/2007 2008 2009 - 8/2010
Now
$65.95
RRP $199.95
Front Door Rubber Seal LEFT HAND Genuine Quality Suitable For Toyota Landcruiser 70 Series From 1999
Now
$59.95
RRP $198.45
Front Bumper Fog Lamp Cover bezel Left & Right pair Hand Suitable For Toyota Hiace 2010 2011 2012-12
Now
$32.95
RRP $118.00
Left Hand Front Inner Door Handle Grey Suitable For Toyota Hiace 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995
Now
$22.94
RRP $85.80