Left Hand Rear Tail Light with wiring Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
SBP-BP0089L
Our Left hand rear tail light assembley with wiring and bulb holders is Suitable For all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2017, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines..
| SKU | SBP-BP0089L |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.2200kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.520m |
| Shipping Cubic | 0.012376000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Front Headlight Chrome Trim Pair suitable For Toyota Hiace Left Right 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Now
$42.95
RRP $96.95
Electric Window Regulator Front Left Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 20
Now
$106.95
RRP $379.45
Front Grill Chrome Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$149.95
RRP $435.00
Left Hand Front Door Step Cover Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20
Now
$29.95
RRP $122.65
Front Bumper lower Grill Suitable For Toyota Hiace Narrow Body 9/ 2010 2011 2012-12/ 2013
Now
$29.95
RRP $198.45
Front Fog Lamp Case Pair Suitable For Toyota Hiace Left Right Chrome Narrow Body 2005 2006 2007 2008
Now
$23.95
RRP $89.95
Door Handle Outer Cover Set Chrome Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$28.95
RRP $89.45
Front Headlight Left Hand Right Hand Chrome Trim Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009-
Now
$26.95
RRP $78.95