Sliding Door Top Upper Roller Bearing suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Rated 5/5 based on 1 reviews.
SBP-OT0144
Upper Sliding Door Bearing suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0144 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000016000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Front Fog Lamp Case Pair Suitable For Toyota Hiace Left Right Chrome Narrow Body 2005 2006 2007 2008
Now
$22.95
RRP $89.95
Front Bumper lower Grill Suitable For Toyota Hiace Narrow Body 9/ 2010 2011 2012-12/ 2013
Now
$29.95
RRP $198.45
Front Door Rubber Seal LEFT HAND Genuine Quality Suitable For Toyota Landcruiser 70 Series From 1999
Now
$78.95
RRP $198.45
Front Grill Chrome Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$169.95
RRP $435.00
Front Bumper Corner Panel fog light Insert Right Hand suitable For Toyota Hiace 2014 2015 2016 2017
Now
$37.95
RRP $98.70
Rear Led Brake Light Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012-12/2013
Now
$28.95
RRP $105.45
Others Also Bought
Drive Belt Idler Pulley EP236 suitable For Toyota Rav4 V6 GSA33 2GRFE 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$31.95
RRP $84.50
Top Radiator Hose Metal Coolant Pipe Suitable For Toyota Hiace Petrol OE 16577-75040 2005 2006 2007
Now
$104.95
RRP $165.85
Clutch Pedal Rubber Pad Manual Suitable For Toyota Echo NCP10 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Now
$12.95
RRP $25.50
Air Cleaner Intake Pipe Hose Suitable For Toyota Hiace Petrol 8/1989 To 12/1999
Now
$57.75
RRP $141.95
Spare Wheel Carrier Bolt suitable For Toyota Hiace & Commuter From 2005 - 2/2019
Now
$36.95
RRP $68.95