Wiper Arm Assembly Right Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
SBP-OT0216R
Right Hand Wiper Arm Assembly suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH220R, KDH223R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0216R |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.085m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.001275000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Front Headlight Chrome Trim Pair suitable For Toyota Hiace Left Right 2014 2015 2016 2017 2018 2019
Now
$42.95
RRP $96.95
Electric Window Regulator Front Left Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 20
Now
$106.95
RRP $379.45
Front Grill Chrome Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$149.95
RRP $435.00
Left Hand Front Door Step Cover Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20
Now
$29.95
RRP $122.65
Front Bumper lower Grill Suitable For Toyota Hiace Narrow Body 9/ 2010 2011 2012-12/ 2013
Now
$29.95
RRP $198.45
Front Fog Lamp Case Pair Suitable For Toyota Hiace Left Right Chrome Narrow Body 2005 2006 2007 2008
Now
$23.95
RRP $89.95
Door Handle Outer Cover Set Chrome Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$28.95
RRP $89.45
Front Headlight Left Hand Right Hand Chrome Trim Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009-
Now
$26.95
RRP $78.95