Windscreen Wiper Switch 84652-26600 suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
SBP-OT0169
Windscreen Wiper Switch suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 11/2013, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
OE 84652-26600
ALL ELECTRICAL ITEMS ARE NON RETURNABLE ONCE REMOVED FROM SEALED PACKAGING OR HAS BEEN FITTED. IF ITEM IS RETURNED AS FAULTY IT WILL BE TESTED BY OUR WARRANTY DEPARTMENT BEFORE ANY REFUND WILL BE APPROVED.
| SKU | SBP-OT0169 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.095m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.215m |
| Shipping Cubic | 0.001634000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Flasher Unit 8 Pin is suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 20
Now
$13.95
RRP $115.95
Oil Pressure Switch suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Now
$12.95
RRP $39.95
Electric Window Regulator Front Right Hand suitable for Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2
Now
$105.95
RRP $385.00
Right Hand Door Mirror Electric suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20
Now
$105.95
RRP $295.00
Electric Radiator/Condensor Fan Motor OE 16363-75030 suitable For Toyota Hiace Heavy duty left or ri
Now
$49.95
RRP $295.85
Dual Radiator Fan Assembly Inc Motors & Fans Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010
Now
$159.00
RRP $595.00
Power Window Switch Left Hand Passenger suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$12.95
RRP $49.85