Air Filter Suitable For Toyota Hiace Diesel WA5043 A1314 2005 2006 2007
SBP-KD0047
Cylindrical diesel air filter Suitable For Diesel Toyota Hiace and Hiace Commuter buses with cylinder type filter from 2005 to 2007, including KDH200R, KDH220R, KDH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV engines. Same as ryco A1314, wesfil WA5043.
H 277MM ID 86 OD 144MM
| SKU | SBP-KD0047 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.006960000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Cabin Air Filter suitable for Toyota Landcruiser from 10/2000 to 2022 HDJ100 URJ200 UZJ200 VDJ200R V
Now
$14.95
RRP $40.95
Air Filter suitable For Toyota Hiace & Commuter WA5526 2/2019 2020 2022 2023 2024
Now
$18.95
RRP $46.50
Cabin Air filter suitable for Toyota Corolla models from 5/2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2
Now
$14.95
RRP $40.95
WCF290 DIESEL FUEL FILTER SUITABLE FOR DIESEL TOYOTA AFTER 2020 23390-11240
Now
$15.95
RRP $42.95
Diesel Fuel Filter suitable For Toyota Hiace WCF31 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Now
$17.95
RRP $38.95
CABIN AIR FILTER CARBON INFUSED SUITABLE FOR TOYOTA HILUX MODELS 3/2005 2006 2007 2008 2009 2010 201
Now
$14.95
RRP $40.95
Cabin Air Filter suitable for Toyota Landcruiser Prado from 11/2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 20
Now
$14.95
RRP $40.95
Air Filter suitable For Toyota Hiace rectangular Type A1632 WA5076 2005 2006 2007 2008 2009 2010 201
Now
$17.95
RRP $53.95