Front Grill Suitable For Toyota Hiace Low Roof Narrow Body LWB Chrome 9/2007 2008 2009 - 8/2010
SBP-BP0139C
Our chrome front grille Suitable For all Toyota Hiace from 2008 -8/2010 narrow body lwb only..****PLEASE CHECK PICTURE DUE TO VARIATIONS IN MODELS AND BUILD DATES***** including KDH200R, TRH201R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
STOCK RUNOUT-ONCE THERE GONE, THERE GONE FOREVER
| SKU | SBP-BP0139C |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.2600kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 1.020m |
| Shipping Cubic | 0.024480000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Front Bumper Bracket Right Hand Suitable For Toyota Hiace 2010 2011 2012 - 12/ 2013
Now
$22.95
RRP $223.85
Front Bumper Bar Cover Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB 2014 2015 2016 2017
Now
$69.95
RRP $199.95
Rear Bumper Corner Panel Upper Bracket Pair Left Hand Right Hand Suitable For Toyota Hiace & Commute
Now
$15.95
RRP $92.45
Front Grill Low Roof Suitable For Toyota Hiace Low Roof Narrow Body LWB 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$149.95
RRP $295.00
Front Grill Suitable For Toyota Hiace Low Roof Narrow Body LWB Chrome 10/ 2010 2011 2012-12/2013
Now
$49.95
RRP $249.95
Front Bumper lower Grill Suitable For Toyota Hiace Narrow Body 9/ 2010 2011 2012-12/ 2013
Now
$29.95
RRP $198.45
Front Bumper Bracket Left & Right Hand Suitable For Toyota Hiace 2010 2011 2012 - 12/ 2013
Now
$42.95
RRP $180.00
Front Grill Chrome Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$149.95
RRP $435.00