Front Grill Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body Silver SLWB 2005 2006 - 9/2007
SBP-BP0134B
Our front grille Suitable For all Toyota Hiace and Hiace Commuter from 1/2005-12/2007 high roof wide body slwb only..****PLEASE CHECK PICTURE DUE TO VARIATIONS IN MODELS AND BUILD DATES***** including KDH220R, KDH223R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
STOCK RUNOUT-ONCE THERE GONE, THERE GONE FOREVER
| SKU | SBP-BP0134B |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.6700kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Shipping Cubic | 0.048960000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
10 X Front Bumper Bar Cover Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB 2014 2015 2016 2017
Now
$549.99
RRP $1,988.99
Front Bumper Bracket Left Hand Suitable For Toyota Hiace 2010 2011 2012 - 12/ 2013
Now
$24.95
RRP $223.85
Front Bumper lower Grill Suitable For Toyota Hiace Narrow Body 9/ 2010 2011 2012-12/ 2013
Now
$29.95
RRP $198.45
4 X Front Bumper Bar Cover Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB 2014 2015 2016 2017
Now
$250.00
RRP $796.00
Front Bumper lower Grill High Roof suitable For Toyota Hiace Wide Body 2014 2015 2016 2017
Now
$35.95
RRP $205.85
Front Grill Low Roof Suitable For Toyota Hiace Low Roof Narrow Body LWB 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$149.95
RRP $295.00
Front Bumper Bracket Left Hand suitable For Toyota Hiace 1/ 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$24.95
RRP $181.36
Grill Front Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB -Silver 10/2007 2008 2009 - 9/2010
Now
$65.95
RRP $197.50