Ignition Switch suitable For Toyota Hiace OE 84450-12200 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
SBP-OT0162
Ignition switch suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
OE 84450-12200
| SKU | SBP-OT0162 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.075m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Dual Radiator Fan Assembly Inc Motors Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2
Now
$129.95
RRP $495.00
Right Hand Door Mirror Electric suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20
Now
$105.95
RRP $295.00
Windscreen Wiper Switch 84652-26600 suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 201
Now
$39.95
RRP $162.89
Electric Window Regulator Front Right Hand suitable for Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2
Now
$105.95
RRP $385.00