Sliding Door Rail Lower Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
SBP-BP0252
Our Sliding Door Lower Rail Suitable For high roof wide body Toyota Hiace & Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH220R, KDH223R,TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-BP0252 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 1.350m |
| Shipping Cubic | 0.000810000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Sliding Door Middle roller Bearing Bracket Hinge suitable For Toyota Hiace Left Hand 2020 2021 2022
Now
$45.95
RRP $98.50
Left Hand Front Outer Door Handle Black Suitable For Toyota Hiace From 1989 1990 1991 1992 1993 1994
Now
$12.95
RRP $65.95
Tail Gate Lock Cable suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 201
Now
$12.95
RRP $58.95
Mud Flaps suitable For Toyota Hiace 1/1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 20
Now
$39.95
RRP $94.95
Left Hand Front Bonnet Hinge suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Now
$19.95
RRP $81.58
Right Hand Front Bonnet Hinge suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Now
$19.95
RRP $82.54
Sliding Door Roller Bearing Bracket suitable For Toyota Hiace Right Hand Top 2005 2006 2007 2008 20
Now
$18.95
RRP $65.00
Sliding Door Lock suitable For Toyota Hiace Left Hand Front 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$40.85
RRP $148.78