Sliding Door Rubber Stop Cushion L/H/S suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
SBP-OT0145
Sliding Door Cushion suitable for all left hand sliding doors for Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0145 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.075m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Rear Tail Gate Catch Lock Mechanism suitable For Toyota Hiace From 8/ 1989 90 91 92 1993 1994 1995 1
Now
$33.95
RRP $95.95
Front Corner Guard Panel fender Left Hand Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body 2005 2006 20
Now
$36.95
RRP $94.95
Rear Door Rubber Seal LEFT HAND REAR Suitable For Toyota Landcruiser 80 Series 1990 1991 1992 1993 1
Now
$109.95
RRP $196.75
TAIL GATE HANDLE WITH STOP LIGHT ASSEMBLY SUITABLE FOR MITSUBISHI TRITON ML MN 2006 TO 2015
Now
$59.95
RRP $145.00
Right Hand Front Inner Door Handle Grey suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$17.95
RRP $69.85
Left Hand Front Outer Door Handle Black Suitable For Toyota Hiace From 1989 1990 1991 1992 1993 1994
Now
$16.95
RRP $65.95
Left Hand Front Outer Door Handle Black Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2012
Now
$16.95
RRP $92.45
Others Also Bought
Top Radiator Hose Metal Coolant Pipe Suitable For Toyota Hiace Petrol OE 16577-75040 2005 2006 2007
Now
$104.95
RRP $165.85
Clutch Pedal Rubber Pad Manual Suitable For Toyota Echo NCP10 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Now
$12.95
RRP $25.50