Sliding Door Lower Roller Bearing Bracket Hinge suitable For Toyota Hiace Left Hand 2005 2006 07 08 09 10 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 - 2/2019
SBP-OT0143
Left hand Sliding Door Runner Lower suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses with manual operating slidiing door from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0143 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Rear Tail Gate Strut Suitable For Toyota Hiace High Roof Right 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 20
Now
$22.95
RRP $75.00
Sliding Door Rubber Seal Premium GENUINE Quality Suitable For Toyota Hiace High Roof 2005 to 2019
Now
$129.95
RRP $235.00
Rear Corner Panel infill Right Hand Suitable For Toyota Hiace2005 2006 2007 2008 2009 20101 2011 201
Now
$25.95
RRP $137.45
Front Bumper Bracket Left Hand suitable For Toyota Hiace 1/ 2014 2015 2016 2017 2018
Now
$24.95
RRP $181.36
Brake Pedal Rubber Pad Manual Suitable For Toyota Yaris NCP90 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$8.95
RRP $25.50
Sliding Door Rail Lower Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Now
$15.95
RRP $92.50
Left Hand Front Door Step Cover Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20
Now
$29.95
RRP $122.65
Factory 2nd Front Headlight Left Hand suitable For Toyota Hiace 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025
Now
$105.00
RRP $795.00