Air Conditioner Pulley EP012 Suitable For Toyota Prado KZJ95/120 1KZTE Diesel 1996-2007
SBP-EP012-1G
Customise Your Purchase
Air Conditioner Tensioner Pulley EP012 Suitable Fo
$35.95
Engine Drive Belt Air Conditioner Tensioner Pulley EP012 comes with mounting bolt, shims & nut, Suitable For Toyota Prado KZJ95/120 From 1996-2007 With 1KZTE Diesel Engine.
| SKU | SBP-EP012-1G |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.087m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.087m |
| Shipping Cubic | 0.000454140m3 |
| Assembled Length | 0.087m |
| Assembled Height | 0.060m |
| Assembled Width | 0.087m |
More From This Category
Drive Belt Gates 7PK2050 Suitable For Toyota Hilux GUN122, GUN123,GUN125 With 1GDFTV & 2GDFTV
Now
$49.95
RRP $79.85
9PK2250 DAYCO DRIVE BELT SUITABLE FOR TOYOTA LAND CRUISER VDJ76 VDJ78 VDJ79 VDJ200 2007 2008 2009 20
Now
$59.95
RRP $128.50
Drive Belt Tensioner Pulley EP233 suitable For Toyota Corolla ZZE123 2ZZFE 1.8 8/2000-2006
Now
$32.95
RRP $139.45
Drive Belt Tension Pulley EP093 suitable For Toyota Camry Hybrid AHV40 2AZFXE 1/ 2010 2011 -2/ 2012
Now
$29.95
RRP $92.35
Power Steering Belt Tensioner Pulley Petrol EP013 Suitable For Toyota Hilux RZN Models With 1RZ-FE &
Now
$25.95
RRP $69.95
DRIVE BELT TENSIONER PULLEY EP220 SUITABLE FOR MITSUBISHI PAJERO V6 PETROL 1997-2013
Now
$32.95
RRP $139.50
Drive Belt Tensioner Pulley EP093 suitable For Toyota Rav4 ACA20/21/22/23 1AZ-FE,2AZ-FE Engine 7/200
Now
$29.95
RRP $92.35