Sliding Door Rail Upper suitable For Toyota Hiace High Roof SLWB 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
SBP-BP0250
Our Sliding Door Upper Rail Suitable For high roof wide body Toyota Hiace & Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH220R, KDH223R,TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-BP0250 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.2500kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 1.300m |
| Shipping Cubic | 0.003510000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
RIGHT HAND INTERNAL DOOR RELEASE HANDLE BEZEL SUITABLE FOR TOYOTA COROLLA ZZE122 2001 TO 2007
Now
$19.95
RRP $65.95
Right Hand Front Bonnet Hinge suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Now
$19.95
RRP $82.54
10 X Front Bumper Bar Cover Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body SLWB 2014 2015 2016 2017
Now
$549.99
RRP $1,988.99
Wiper Arm Assembly Right Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Now
$19.95
RRP $42.55
Rear Tail Gate Catch Lock Mechanism suitable For Toyota Hiace From 8/ 1989 90 91 92 1993 1994 1995 1
Now
$29.95
RRP $95.95
Sliding Door Stop suitable For Toyota Hiace and Commuter 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 201
Now
$9.95
RRP $36.95
Front Door Rubber Seal LEFT HAND Suitable For Toyota Hiace 1982 To 1989
Now
$67.95
RRP $124.95
Window Regulator Front Right Hand Manual suitable For Toyota Hiace 1989 1990 1991 1992 1993 1994 199
Now
$28.95
RRP $139.85