Front Shock Absorber suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
SBP-OT0037
Front shock absorber suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0037 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.5500kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Shipping Cubic | 0.002016000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
OUTER TIE ROD END TE540L-1 SUITABLE FOR TOYOTA HIACE 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 19
Now
$18.95
RRP $40.95
Left Hand Lower Ball Joint suitable suitable For Toyota Camry 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$28.95
RRP $81.95
Castor Rod Strut Bar Left Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 201
Now
$19.95
RRP $125.85
Rear Sway Bar Link Suitable For Toyota Camry 7/2006 2007 2008 2009 2010 2011-1/2012
Now
$20.95
RRP $60.45
Rear Shock Absorber suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Now
$32.95
RRP $118.95
Power Steering Pump 44320-26063 suitable For Toyota Hiace RZH Petrol models 8/ 1989 90 91 92 1993 19
Now
$199.95
RRP $499.95
Lower Control Arm Right Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Now
$59.95
RRP $291.95