Rear Shock Absorber suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
SBP-OT0036
Rear shock absorber suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0036 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 1.9000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Shipping Cubic | 0.002016000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
LEFT HAND TIE ROD END T3753L SUITABLE FOR TOYOTA CAMRY 09/2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 20
Now
$26.95
RRP $58.95
Front Shock Absorber suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 201
Now
$32.95
RRP $118.95
Front Upper Bump Stop Pair suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 20
Now
$34.95
RRP $108.85
Lower Control Arm Right Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Now
$59.95
RRP $291.95
Outer Tie Rod End x 2 left Right suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2012 2013 2
Now
$69.95
RRP $139.95
Power Steering Pump 44320-26063 suitable For Toyota Hiace RZH Petrol models 8/ 1989 90 91 92 1993 19
Now
$199.95
RRP $499.95
Castor Rod Strut Bar Right Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20
Now
$19.95
RRP $125.85
Castor Rod Strut Bar Left Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 201
Now
$21.95
RRP $125.85
Others Also Bought
Clutch Pedal Rubber Pad Suitable For Toyota Yaris NCP90 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Now
$12.95
RRP $25.00