Bonnet Stay Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
SBP-BP0253
Our front bonnet Stay Suitable For all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to 2/2019, including KDH200R, KDH201R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-BP0253 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000207000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Rear Door Rubber Seal LEFT HAND REAR Suitable For Toyota Landcruiser 80 Series 1990 1991 1992 1993 1
Now
$89.95
RRP $196.75
Front Door Rubber Seal RIGHT HAND Genuine Quality Suitable For Toyota Landcruiser 70 Series From 199
Now
$59.95
RRP $198.45
Windscreen Wiper Washer Bottle Suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 201
Now
$16.95
RRP $106.45
Sliding Door Top Upper Roller Bearing suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2008 2009 2010 2011 2012 2
Now
$14.95
RRP $38.95
Sliding Door Lower Roller Bearing suitable For Toyota Hiace 10/89-2004 RZH/LH Series.
Now
$22.95
RRP $69.99
Wiper Arm Assembly Left Hand suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Now
$19.95
RRP $42.55
Front Corner Guard Panel fender Left Hand Suitable For Toyota Hiace High Roof Wide Body 2005 2006 20
Now
$19.95
RRP $94.95
Left Hand Front Inner Door Handle Grey Suitable For Toyota Hiace 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995
Now
$22.94
RRP $85.80