Front Caliper Slide Pin Bolt suitable For Toyota Hiace & Commuter 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
SBP-OT0072
Brake Caliper Bolt suitable for all Toyota Hiace and Hiace Commuter buses from 2005 to current, including KDH200R, KDH220R, KDH223R, TRH201R, TRH221R and TRH223R with 1KD-FTV, 2KD-FTV and 2TR-FE engines.
| SKU | SBP-OT0072 |
| Brand | SBP |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000120000m3 |
| Unit Of Measure | each |
More From This Category
Front Brake Pad Anti Rattle Kit suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20
Now
$12.95
RRP $39.95
Rear Wheel Cylinder suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Now
$18.95
RRP $95.35
Front Brake Pads IKE Brand suitable For Toyota Hiace DB1772 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$21.95
RRP $68.50
Brake Master Cylinder Fluid Reservoir suitable For Toyota Hiace 2005 to 2/2019
Now
$29.95
RRP $94.60
Front Hand Brake Cable 46410-26490 suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Now
$39.95
RRP $189.65
Front Brake Caliper Piston suitable For Toyota Hiace 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2012 2013 2014
Now
$9.95
RRP $121.95
Clutch Master Cylinder JB1866 Suitable For Toyota Hiace 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997
Now
$24.95
RRP $115.48
Front Brake Hose Left Hand suitable For Toyota Hiace & Commuter 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2
Now
$4.95
RRP $49.95